Показано с 1 по 2 из 2

Тема: Велошини

 1. #1
  Посетитель Аватар для Banderstadt
  Регистрация
  03.04.2013
  Страна
  Адрес
  Не важко здогадатись
  Сообщений
  29
  Благодарностей
  1
  Поблагодарил(а)
  5
  Вес репутации
  0

  Велошини

  Скоро літо і на дорогах побільшає велосипедистів. Я вважаю що варто дати певну інформацію про велошини - все таки це шинний форум

  Згідно результатів статистичних досліджень, переважна більшість починаючих велосипедистів їздять за наступною схемою: 60% шляху - асфальт, 30% - добре вкатані грунтові дороги, 10% - бездоріжжя, бруд і пісок. В той же час, на гірських велосипедах, які сьогодні користуються найбільшою популярністю, встановлені спеціальні «зубаті» шини для їзди якраз по отих самих 10 відсотках бездоріжжя і бруду.

  Познайомимо вас з іншими типами велосипедних шин, які дозволять вам отримати справжнє задоволення від катання на своєму велосипеді. Пояснимо чому.

  Катаючись по асфальту на «зубатих» шинах, ви вимушені витрачати велику кількість енергії, щоб рухати ваш велосипед, ніж якби ви їздили на шинах для доріг. У результаті ви втрачаєте швидкість і швидше втомлюєтесь. Зубці таких гірських шин не дозволяють вашому велосипеду ефективно котитися по асфальту.

  Виходом може стати придбання і встановлення спеціальних шин для асфальту - сліків.

  Сліками називають шини, у яких відсутній малюнок протектора (або він мінімальний), тобто вони практично гладкі. Такі шини призначені виключно для руху по асфальтованих дорогах. Одного разу проїхавши по асфальту на сліках, ви будете здивовані, наскільки легше і швидше став ваш велосипед. Якщо ви катаєтеся тільки по асфальту - сліки саме те, що вам потрібно.

  Багато хто відразу поставить питання: а як же бути, якщо треба з'їхати на ґрунтову дорогу?

  Якщо ви багато їздите по асфальту, але іноді виїжджаєте на грунтові дороги, то найкращим рішенням для вас буде встановлення полусліків. Полусліки, це шини у яких в центрі протектора розташована гладка доріжка - вона дозволяє велосипеду легко рухатися по асфальту. В той же час з боків шини є зубці, які під час руху по рихлому або в'язкому грунту забезпечують зчеплення з грунтом і перешкоджають проваленню шини.

  Для переважної більшості починаючих велосипедистів саме універсальні полусліки, а не гірські «зубаті» шини, є найкращим вибором.

  Спробуйте купити гірський велосипед та встановити на нього полусліки. Не пошкодуєте.


  Що стосується бездоріжжя і справжніх гірських доріг, то тут, звичайно, найбільш актуальними будуть ті самі «зубаті» покришки для гірських велосипедів. Усі інші велосипедні шини банально пробуксовуватимуть в багнюці і піску.
  Изображения Изображения

 2. #2
  Постоялец Аватар для dan_corby
  Регистрация
  03.10.2012
  Страна
  Сообщений
  89
  Благодарностей
  5
  Поблагодарил(а)
  18
  Вес репутации
  10
  Як це смішно не звучить, але одного разу на вулиці я звернув увагу на дуже шумний велосипед, як надалі з"ясувалось, а я був дуже здивований, це були зимові шипованні шини для велосипедів.
  Ну а далі класика - я поліз в інтернет і начитався, що є зимові шини спеціальні)))
  є з металевими шипами, є з пластиковими)
  Відомі виробники велошин є - Maxxis, Kenda і Continental.

Пользователи, которые прочитали эту тему: 0

У вас нет прав для просмотра списка имен.

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •